Lampetter / väggdekor

Lampetter / väggdekor
Lampetter / väggdekor
Lampetter / väggdekor
Lampetter / väggdekor
Lampetter / väggdekor
Lampetter / väggdekor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMPETTER / VÄGGDEKOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässingsplåt, 2 hål vardera för infästning av sladdar / el, mått 21x22x60 cm vardera

Mindre bucklor

885222

2021-03-06