Leo Reis, oljemålning

Leo Reis, oljemålning
Leo Reis, oljemålning
Leo Reis, oljemålning
Leo Reis, oljemålning
Leo Reis, oljemålning
Leo Reis, oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEO REIS (1926-2001): Motiv med kalv, signerad Leo Reis, olja på duk, 115x85 cm

Smärre bruksslitage

885229

2021-03-07