Bernard Buffet litografi

Bernard Buffet litografi
Bernard Buffet litografi
Bernard Buffet litografi
Bernard Buffet litografi

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

BERNARD BUFFET (Frankrike 1928-1999): "Bropassage", signerad och daterad i trycket Bernard Buffet 62, färglitografi, bildmått ca 50x62 cm

885232

2021-03-04