Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
BERNARD BUFFET (Frankrike 1928-1999): "Bropassage", signerad och daterad i trycket Bernard Buffet 62, färglitografi, bildmått ca 50x62 cm
885232
2021-03-04