Ljuskrona
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, 3 ljuspunkter, höjd ca 80, diameter 40 cm
Några prsimor medföljer lösa, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
885235
2021-03-09