Ikea Leksvik

Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik
Ikea Leksvik

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

IKEA, "Leksvik", bokhylla, 1900-talets slut, bemålad, 6 hyllplan, höjd ca 198 samt 85x29 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis stötmärken och repor

885251

2021-03-09