Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
IKEA, "Leksvik", bokhylla, 1900-talets slut, bemålad, 6 hyllplan, höjd ca 198 samt 85x29 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis stötmärken och repor
885251
2021-03-09