Lena A Linderholm litografi
2021-03-09
885264
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENA A LINDERHOLM (f.1947): Stilleben, signerad samt numrerad 221/225, färglitografi, ca 77x58 cm
Ej examinerad ur ram