Lena A Linderholm litografi

Lena A Linderholm litografi
Lena A Linderholm litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

LENA A LINDERHOLM (f.1947): Stilleben, signerad samt numrerad 221/225, färglitografi, ca 77x58 cm

Ej examinerad ur ram

885264

2021-03-09