Louis Vuitton handväska Vernis Houson
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOUIS VUITTON, " Vernis Houston", grön vernis, monogrammönstrat lackläder, handtag i skinn, detaljer i gulmetall, skinnfodrad, två innerfack varav ett med dragkedja, märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain", numrerad "LW0979", ca 25x30x11 cm, dustbag medföljer
Tema Vintage Fashion
Bruksslitage
885282
2021-03-07