Louis Vuitton handväska Vernis Houson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS VUITTON, " Vernis Houston", grön vernis, monogrammönstrat lackläder, handtag i skinn, detaljer i gulmetall, skinnfodrad, två innerfack varav ett med dragkedja, märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain", numrerad "LW0979", ca 25x30x11 cm, dustbag medföljer

Tema Vintage Fashion

Bruksslitage

885282

2021-03-07