Silverfat

Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat
Silverfat

Klubbat för:

6 000 SEK

5 000 SEK

FAT, sk salver, England, 1900-talets första hälft, på klofötter, diameter ca 36 cm, vikt ca 1050 g

Ingår i temaauktionen Selected silver

Bruks och åldersrelaterat slitage

885287

2021-03-12