Klubbat för:
6 000 SEK
5 000 SEK
FAT, sk salver, England, 1900-talets första hälft, på klofötter, diameter ca 36 cm, vikt ca 1050 g
Ingår i temaauktionen Selected silver
Bruks och åldersrelaterat slitage
885287
2021-03-12