Carl Magnus, akryl på duk

Carl Magnus, akryl på duk
Carl Magnus, akryl på duk
Carl Magnus, akryl på duk
Carl Magnus, akryl på duk

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MAGNUS (född 19): "Elegie", akryl på duk, a tergo signerad, daterad -87 samt betitlad, uppfodrad på pannå, ca 40x108 cm

Blekt, slitage

885306

2021-03-09