Skrin i silver

Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver

Klubbat för:

5 200 SEK

3 000 SEK

SKRIN, silver, stämplat 1931, locket med ram i 18 k guld med infällt frimärke åtta skilling banco, invändigt klädd med trä, höjd ca 4,5 samt 23,5x14,5 cm, totalvikt ca 769 g

Ingår i temaauktionen Selected silver

Bruks och åldersrelaterat slitage

885312

2021-03-12