Bengt Lindstöm färglitografi

Bengt Lindstöm färglitografi
Bengt Lindstöm färglitografi
Bengt Lindstöm färglitografi
Bengt Lindstöm färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad, numrerad 60/99, färglitografi, bildmått 51x73 cm

885328

2021-03-04