Edition Luxe Mulberry Binocular Bag Vintage
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MULBERRY, Binocular Bag, vintage, axelrem/ cross body modell, sk kikarväskmodell, brunt präglat Nile läder, invändigt klädd med rutmönstrat Heritage foder, justerbar axelrem, mässingsdetaljer, brick och etikettmärkt, längd ca 22 cm, djup ca 6 cm, höjd ca 23 cm, dustbag medföljer
Bruksslitage. Invändigt lagning av foder med silvertejp. Något torrt läder.
885330
2021-03-28