Greta Magnusson Grossman, golvlampa, Bergboms

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, golvlampa, Bergboms, Malmö 1950-tal, modellnummer G-33 "Gräshoppan / Grasshopper", grålackerad, märkt G-33 Bergboms, höjd ca 124 cm

Ej funktionstestad, smärre färgbortfall, repor, slitage

885336

2021-03-14