Johnny Mattson, skulptur, 1950-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

JOHNNY MATTSSON (1906-1970), Kvinnofigur, skulptur, monogramsignerad JM, höjd ca. 42,5 cm inkl träsockel.

Inköpt på 1950-talet

Smärre bruksslitage, märken

885339

2021-03-16