Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
JOHNNY MATTSSON (1906-1970), Kvinnofigur, skulptur, monogramsignerad JM, höjd ca. 42,5 cm inkl träsockel.
Inköpt på 1950-talet
Smärre bruksslitage, märken
885339
2021-03-16