Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVEN PALMQVIST, fat, glas, unikt, signerad Orrefors 9658340 Sven Palmqvist Gallery 82, 20x12, höjd ca 5,5 cm
Smärre bruksslitage
885342
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här