Skinnfåtöljer Ire ett par

Skinnfåtöljer Ire ett par
Skinnfåtöljer Ire ett par
Skinnfåtöljer Ire ett par
Skinnfåtöljer Ire ett par
Skinnfåtöljer Ire ett par
Skinnfåtöljer Ire ett par
Skinnfåtöljer Ire ett par
Skinnfåtöljer Ire ett par
Skinnfåtöljer Ire ett par
Skinnfåtöljer Ire ett par
Skinnfåtöljer Ire ett par
Skinnfåtöljer Ire ett par

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, svart skinn och kromstomme, märkta IRE möbler AB Skillingaryd, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor och fläckar

885350

2021-03-04