Takplafond
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA / PLAFOND, 1900-talets andra hälft, stomme av mässing, behängd med olikformade prismor, 6 ljuspunkter, diameter ca 40 cm
Skador: Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Skador: Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, ombunden
Ej funktionstestad, smärre slitage, enstaka prismor saknas
885389
2021-03-10