Takplafond

Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond
Takplafond

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA / PLAFOND, 1900-talets andra hälft, stomme av mässing, behängd med olikformade prismor, 6 ljuspunkter, diameter ca 40 cm
Skador: Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Skador: Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, ombunden

Ej funktionstestad, smärre slitage, enstaka prismor saknas

885389

2021-03-10