Luca Nichetto "Pomi pendant" Zero lighting
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUCA NICHETTO, "Pomi pendant (3)", Zero lighting, facetterade ytor av lackad aliminium, mässing och koppar.
lampkupornas höjd ca 14,5 cm, 18 cm, 24 cm, ca totalhöjd inkl upphängningsanordning, 71 cm samt bredd ca 81cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Bruks och åldersrelaterat slitage med avskavningar och ytrepor
885406
2021-03-10