Bokskåp Jugend
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKSKÅP, 1900-talets början, jugend, ekfanér, dörrar med fasettslipat glas, bakomliggande hyllinredning, beslag i mässing, skuren dekor av blommor, höjd ca 184, 120x36 cm, nyckel finns
Bruksslitage, fanérskador
885407
2021-03-15