Bokskåp Jugend

Bokskåp Jugend
Bokskåp Jugend
Bokskåp Jugend
Bokskåp Jugend
Bokskåp Jugend
Bokskåp Jugend
Bokskåp Jugend
Bokskåp Jugend
Bokskåp Jugend
Bokskåp Jugend

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets början, jugend, ekfanér, dörrar med fasettslipat glas, bakomliggande hyllinredning, beslag i mässing, skuren dekor av blommor, höjd ca 184, 120x36 cm, nyckel finns

Bruksslitage, fanérskador

885407

2021-03-15