Eva Acking, oljemålning

Eva Acking, oljemålning
Eva Acking, oljemålning
Eva Acking, oljemålning
Eva Acking, oljemålning
Eva Acking, oljemålning
Eva Acking, oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA ACKING (född 1943): "På väg", signerad och daterad E. Acking 86, olja på duk, ca 47x55 cm, oramad

Ingår i temaauktionen Kvinnliga konstnärer

885418

2021-03-08