Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets början, jugend, stomme i ek, plyschklädsel, skuren dekor, sitthöjd ca 40, djup 75, höjd 100 cm
Bruksslitage, stötskador
885429
2021-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här