Fåtöljer ett par

Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets början, jugend, stomme i ek, plyschklädsel, skuren dekor, sitthöjd ca 40, djup 75, höjd 100 cm

Bruksslitage, stötskador

885429

2021-03-10