SKRIVBORDSLAMPA
Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
SKRIVBORDSLAMPA, "Kelvin T", Antonio Cittero för Flos, aluminium och plast, höjd ca 95 cm
Skador: Bruks- och åldersrelaterat slitage, missfärning på sladd, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
885431
2021-03-08