SKRIVBORDSLAMPA

SKRIVBORDSLAMPA
SKRIVBORDSLAMPA
SKRIVBORDSLAMPA
SKRIVBORDSLAMPA
SKRIVBORDSLAMPA
SKRIVBORDSLAMPA
SKRIVBORDSLAMPA
SKRIVBORDSLAMPA

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, "Kelvin T", Antonio Cittero för Flos, aluminium och plast, höjd ca 95 cm

Skador: Bruks- och åldersrelaterat slitage, missfärning på sladd, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

885431

2021-03-08