Paavo Tynell golvlampa Taito 6763

Klubbat för:

920 EUR

Utropspris

1 000 EUR

PAAVO TYNELL, GOLVLAMPA, Taito Oy, 1940-tal, svart och ljusgul målad metall, linneskärm, höjd 158 cm, diameter 37 cm

Slitage

885433

2021-03-09