Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Figurkomposition, i trycket signerad Deschamps Lith. litografi, 54x45 cm

Ej examinerad ur ram, gulnad

885437

2021-03-10