Jan Lundquist litografi

Jan Lundquist litografi
Jan Lundquist litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN LUNDQUIST (född 1935): Motiv mot Gamla Stan, signerad Jan Lundquist, EA, litografi, 46x65 cm

885447

2021-03-04