Edition Luxe Montblanc Fountain Pen 342

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MONTBLANC, Fountain Pen, 1950-tal, svart fodral, förgyllda detaljer, nib 14K rödguld, längd ca 125 mm, etui med inredning i original medföljer

Kuntoraportti

Fint skick. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.

885455

Päivämäärä:

2021-03-28