Edition Luxe Montblanc Fountain Pen 342
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MONTBLANC, Fountain Pen, 1950-tal, svart fodral, förgyllda detaljer, nib 14K rödguld, längd ca 125 mm, etui med inredning i original medföljer
Kuntoraportti
Fint skick. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.
885455
Päivämäärä:
2021-03-28