Edition Luxe Fountain Pens 3 st 1930/40-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOUNTAIN PENS, 3 st, 1930/40-tal, bestående av Parker Duofold, Big Ben samt The Tower, marmorerade fodral, silverfärgade och förgyllda detaljer, två förgyllda nibbar samt en nib 14K, längd ca 120-135 mm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.

885456

2021-03-28