Edition Luxe Waterman Fountain Pen Jugend 1910-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WATERMAN IDEAL, Fountain Pen, Jugend, 1910-tal, bakelit, lövat gemobrutet överdrag i finsilver, sk "eye drop filler", tvåfärgad nib nr 2 i guld, längd ca 13 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.

885459

2021-03-28