Edition Luxe Montblanc Fountain Pen 244
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MONTBLANC, Fountain Pen 244, 1940/50-tal, grönmarmorerat fodral, förgyllda detaljer, nib 14K rödguld storlek 4, längd ca 125 mm
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen.
885467
2021-03-28