Cartier Santos herrarmbandsur
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARTIER, damur, Santos Galbèe, guld/stål, 1980/90-tal, quartz, mineralglas, boettnr. 1057930, 02131, integrerad originallänk, viklås, 23,5x34 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, länk med slitage
885470
2021-03-06