Cartier Santos herrarmbandsur

Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur
Cartier Santos herrarmbandsur

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARTIER, damur, Santos Galbèe, guld/stål, 1980/90-tal, quartz, mineralglas, boettnr. 1057930, 02131, integrerad originallänk, viklås, 23,5x34 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, länk med slitage

885470

2021-03-06