Coasters

Coasters
Coasters
Coasters
Coasters
Coasters
Coasters

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COASTERS/UNDERLÄGG, 6+1 st, isolit och silver, Perstorp, Helsingborg, 1900-talets mitt.diameter ca 25,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

885475

2021-03-10