Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABRAR, ett par, mässing, omkring år 1900, jugend, för tre ljus, höjd ca 39 cm
Bruksslitage, skador, något sneda
885499
2021-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här