Kandelabrar Jugend

Kandelabrar Jugend
Kandelabrar Jugend
Kandelabrar Jugend
Kandelabrar Jugend
Kandelabrar Jugend
Kandelabrar Jugend
Kandelabrar Jugend
Kandelabrar Jugend

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, ett par, mässing, omkring år 1900, jugend, för tre ljus, höjd ca 39 cm

Bruksslitage, skador, något sneda

885499

2021-03-10