Carl Malmsten "Ovalen"

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, soffbord, "Ovalen", mahogny, delvis fanérat, märkt undertill, höjd ca 60, längd 120, bredd 86 cm

Smärre slitage och repor

885512

2021-03-10