Ulrika Jevbratt grafiskt tryck

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRIKA JEVBRATT (född 1961): "Själv" signerad och daterad 2001 samt numrerad 41/90, djuptryck, ca 51x11,5 cm

885515

2021-03-10