Curt Sjöberg oljemålning
Closed
2021-03-10
885521
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
CURT SJÖBERG (1911-1987): Mosebacke torg, signerad samt daterad 74, olja på duk, ca 45x37 cm