Golvlampa mässing

Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, stomme lindat i ljusbrunt skinn, märkt 4420, höjd ca 127 cm

Ngt sned sockel, slitage på skinn, mindre anlupning, tejprester

885525

2021-03-07