Soffbord Italien 1970-tal

Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARTEDI, soffbord, Italien, 1970-tal, sockel i travertin, glasskiva, höjd ca 40, 100x100 cm

Bruksslitage, skiva med smärre nagg, distanser mellan glasskiva och stomme saknas

885528

2021-03-07