Golvlampa Italien uplight
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Italien, 1970-tal, märkt "Varylight/Firenze", uplight-modell, vitlackerad metall med svarta detaljer samt krom, ställbar höjd, totalhöjd stomme ca 196 cm
Smuts, smärre repor och störskador, ej funktionstestad
885534
2021-03-07