Golvlampa Italien uplight

Golvlampa Italien uplight
Golvlampa Italien uplight
Golvlampa Italien uplight
Golvlampa Italien uplight
Golvlampa Italien uplight
Golvlampa Italien uplight
Golvlampa Italien uplight
Golvlampa Italien uplight
Golvlampa Italien uplight
Golvlampa Italien uplight

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, Italien, 1970-tal, märkt "Varylight/Firenze", uplight-modell, vitlackerad metall med svarta detaljer samt krom, ställbar höjd, totalhöjd stomme ca 196 cm

Smuts, smärre repor och störskador, ej funktionstestad

885534

2021-03-07