Stig "Slas" Claesson färglitografi

Stig
Stig
Stig
Stig

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Stockholmsmotiv från Katarina/Södermalm, signerad Stig Claesson, numrerad XII/XVI, färglitografi, bildmått ca 43x58 cm

Ej examinerad ur ram

885537

2021-03-04