Vinglas selterglas 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINGLAS, 8 st, SELTERGLAS, 16 st, 1900-talets första hälft, slipad dekor, höjd 15 resp 10 cm

Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma, 11 vinglas med fotnagg medföljer

885542

2021-03-05