Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, porslin i form av blommande ananas, Italien, 1900-talets andra hälft, höjd inkl sockel 75 cm
Ej funktionstestad, nagg
885553
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här