Burk med lock tenn

Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn
Burk med lock tenn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BURK med LOCK, jugend, tenn, 1920-tal, med figural reliefdekor, insida i trä, höjd ca 16 cm

Smärre slitage

885558

2021-03-05