Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad samt numrerad 3/90, litografi, bildmått ca 81x62 cm

885564

2021-03-05